Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Karacs Gergely Emléktorna- Eredmény

2012.01.09

December 28-án Karacs Gergely emlékére megrendezett egész napos labdarúgótornán vettek részt játékosaink a püspökladány sportcsarnokban.

Két csoportban négy-négy csapat küzdött a továbbjutásért a 2x13 perces mérkőzéseken.

Csoportmeccsek során a nemrég még a bajomi csapatban "légióskodó" , fiatal ladányi játékosok alkotta Hajzer csapatától 2-0-ás vereséget szenvedtünk.

Következett a tehetséges, fiatal, Spárta nevezetű ladányi U19-es ificsapat elleni újabb 2-0-ás vereség.

Harmadik csoportmérkőzésen az addig ugyancsak nyeretlen ladányi U16 elleni 3-1-es győzelem azt jelentette, hogy az ötödik helyért játszhatunk a helyosztón.
Ezen a mérkőzésen a ladányi tűzoltóság csapata volt az ellenfél, melyen az addigra létszámban és erőben is megfogyatkozott csapatunk újabb vereséget könyvelt el.

A döntőben az addig veretlen Hajzer és a berettyóújfalui Hippy csapatának összecsapása szoros küzdelemben az utóbbi győzelmét hozta 1-0 arányban.