Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Négy pont a végére

2011.11.16

Pontokkal gazdagodott együttesünk az utolsó két fordulóban.

Előbb idegenben Körösszakál vendégeként az alsóházi rangadón 1-0-ás félidőt követően Ifj. Popovics Pisti 69. percben szerzett találatával egalizált, ami a lefújásig nem változott.

Zárásul hazai pályán az addig 19 pontot gyűjtő Szentpéterszeget fogadtuk, mely mérkőzés hasonlóan az előző héthez nem kezdődött jól. 1-0-ás vendég vezetést követően Gál Peti egyenlített, majd jött Ifj. Popovics és duplájával már 3-1-re vezettünk. Ha egy henger beindul, akkor... jött Vass Bandi majd újra Gál Peti. Végezetül 5-1-re diadalmaskodtunk és 9 ponttal a 12. helyen vonultunk téli pihenőre.

12.       BIHARNAGYBAJOMI SE   13     2     3     8     19     35     -16     9

Biharnagybajom-Szentpéterszeg 5-1 (0-1)

100 néző, vezette: Katona L. (Török Cs., Mogyorósi J.).

Biharnagybajom: Oláh G. – Rigó D., Gorzsás L., Rigó G., Kiss G., ifj. Popovics I., Somogyi L., Gál P., Ugrin L., Vass A., Földesi A. Edző: Földesi Ambrus.

Szentpéterszeg: Veress J. – Kovács J. (Muzsnai J.), Pásztor Zs., Góz J., Bácsó A., Jenei L. (Nagy P.), Ékes Z. (Orovecz Z.), Tamás L., Balogh B. (Alimán G.), Nemes I. (Sándor I.), Józsa T. Edző: Kártik József. Gól: Popovics I. (2), Gál P. (2), Vass A., illetve Balogh B. Jók: mindenki, illetve Pásztor Zs., Kovács J. Ifi: 3-3.

Földesi Ambrus: – Ezt a győzelmet a Popovics családnak ajánljuk.

Kártik József: – Gratulálok a nagyon szimpatikus hozzáállású Bajomnak. A mi csapatunk a mai napon bizonyította, hogy a focihoz az arcon kívül más testrészek fontosabbak.