Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Újra győzelem

2012.04.25

Előző írásból kimaradt, hogy az ifik hosszú idő után győzelemnek örülhettek, hasonlóan a felnőttekhez.
Szerepen 2-1-re sikerült nyerniük Nádházi Tibor és Somogyi Dávid góljainak köszönhetően.

Ezen a héten pedig ezen felbuzdulva Körösszegapátin mondhatni átgázoltak a fiatalok.
Végül 6-2-re nyerték a mérkőzést, melyen Nádházi Tibor 3, Hajdú Krisztián Márk 2 és Takács Gábor egy gólt szerzett.
Ezzel a 6 ponttal jelenleg még mindig sereghajtók, de elérhető közelségbe került néhány csapat, akiket be lehet még fogni a szezon végéig.

A felnőttek is szorgosan gyűjik pontjaikat.
Apáti ellen újra győzelemnek örülhettek, ami az önbizalmuknak biztos nem tesz rosszat.

Biharnagymajom–Körösszegapáti 3–2 (3–1)

100néző, vezette: Tar J. (Vaszilin T., Karasi T.)

Biharnagymajom: Szabó Zs. – Gorzsás L., Popovics I., Kiss G., Homoki T., Ifj. Popovics I., Somogyi L., Rigó P., Ajtai P., Gál P. (Rigó G.), Popovics M. Edző: Földesi Ambrus.

Körösszegapáti: Szilágyi T. – Cseke P., Cseke G., Brágai J., Sziló I., Rusznyák A. (Kalugyer Á.), Uglai Z., Fazekas Zs., Szalai J., Mező A., Bojtor B. (Bárci R.). Edző: Markovits Ladislau Stefan. Gól: Id. Popovics J. (2), Ifj Popovics I. Illetve Szalai J.,Id. Popovics I. (öngól). Jók: Id. Popovics I., Homoki T., Rigó P., Rigó G., Ifj. Popovics I. Illetve Brága J., Cseke G., Szalai J. Ifi: 6-2.

Földesi Ambrus:– 1-0-ás hátrányból tudtuk megfordítani a mérkőzést a játéknak köszönhetően, a végén magunknak tettük nehézzé, de sikerült két mérkőzést nyernünk zsinorban, hátrányos helyzetből. Remélem, hogy ez jó hatással lesz a játékosokra a következő fordulóban.

Markovits Ladislau Stefan:– Rögtön az első percben megszerezték a vezetést,nem tudták kihasználni a hazaiak, lassan magukhoz tértek és félidő végéig 3 gólt szereztek. A második félidőben a Körösszegapátiak uralták a mezőnyt és a második gól, ami öngól volt 3-2-es állásnál 10 perccel a vége előtt, még egy gólt szereztek, de a játékvezető nem adta meg meg, így a három pont a hazaiak birtokába jutott. A döntetlen közelebb állt a játékképhez.

Ezen a héten Földes látogat Bajomba. Két csapatunk formáját nézve egyiknek sem lehetetlen a pontok gyarapítása.